नरपानीको राटामाटामा भएको जिप दुर्घट्ना प्रति नेपाल कम्युनिस्टका पार्टीका नेता घर्ती द्धारा दुःख व्यक्त

अर्घाखाँची जिल्लाको सदरमुकाम सन्धिखर्क नगरपालिका को नरपानीको रातामाटा भन्ने ठाउँ सोमवार दिउँसो भएको बलेरो जीप दुर्घटना प्रति नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका नेता खेम घर्तीले दुःख व्यक्त गर्नुभएको छ । घर्तीले बाटोको नमुना जिल्लाको रुपमा रहेको अर्घाखाँचीमा अझ पनि सवारी दुर्घट्नाका खबर आउनु निकै दुखद बिषय भएको भन्दै मृतकका आफन्त जनमा गहिरो समबेदना अर्पण गर्नुभएको छ । घर्तीले मृतकहरुमा श्रद्धाञ्जली अर्पण गर्दै घाइतेहरुको शिघ्र स्वास्थ्य लाभको कामना गर्नुभएको हो ।
कपिलवस्तु जिल्लाको कृष्णनगर बाट गोरुसिगे हुदै सन्धिखर्क जाँदै गरेकोे बलेरो जीप दुर्घटना हुदा भुमिकास्थान नगरपालिकाको वार्ड नम्बर २ ढाकाबाङ निवासी घनश्याम श्यामकला खनाल र कपिलवस्तुको गोरुसिगे निवासी दिलिप अधिकारि सहित ३ जनाको मुत्यु भएको हो ।
कृष्णनगरबाट सन्धिखर्कबाट लागि छुटेको लु १ ज ४३२९ नम्बरको बलेरो जिप दिउँसो ,नरपानीको रातामाटामा दुर्घट्ना भएको थियो । बलेरो जिप ओरालोमा ब्रेक फेल भएपछि दुर्घट्ना भएको हुन सक्ने प्रहरीको अनुमान छ । दुर्घटनामा ४ जना घाइतेको उपचार भइरहेको स्रोतले जनाएको छ । घाईतेको प्रभावकारी उपचारको लागी सम्बन्धित निकाएलाई नेता घतीले विशेष पहल गर्न अनुरोध समेत गर्नुभएको छ ।